ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantıları Telekonferans Yöntemiyle Yapıldı

İl Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantıları Telekonferans Yöntemiyle Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ilimiz genelinde telekonferans yöntemiyle il zümre öğretmenler kurulu toplantıları düzenledi.

12 Mayıs Salı günü başlayan zümre toplantıları öncesinde İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katıldığı Meslek Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezleri Müdürleriyle telekonferans toplantısı yapan ACAR pandemi ile  mücadele sürecinde Meslek Liselerinin maske, tulum, siperlik üretimine yaptıkları katkıları değerlendirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " İçinden geçtiğimiz bu süreç mesleki eğitimin önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir. Ülke genelinde meslek liselerimizin yaptığı katkılar tüm kamuoyu tarafından takdir edilmektedir. Bu süreçte Meslek Liselerimiz ve Mesleki Eğitim Merkezlerimizde çalışanlar başta olmak üzere Vefa ve Gurbet Guruplarında görev alan sürece fedakarca desteğini gösteren  tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

         Programına ilimizde telekonferans ile yapılan zümre toplantılarına katılarak devam eden ACAR süreç hakkında değerlendirmelerde bulunup LGS'nin planlanması ve uygulanmasında dikkat edilecek hususlar, EBA TV ve uzaktan eğitim süreci, öğrenci ve velilere yönelik rehberlik faaliyetleri, özgün içeriklerin oluşturulması ve uygulanması, 8 ve 12. Sınıfların sınava hazırlık süreci, pandemi sonrası toplumun normalleşme sürecine öğretmenlerin katkısı hakkında bilgiler verdi.

13-05-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.