ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ve 8 İlçe Müdürünün katılımıyla telekonferans toplantısı yaptı.

Toplantıda, okullarımızda yürütülen yüz yüze eğitim faaliyetleri, EBA Canlı Ders ve uzaktan eğitim uygulamaları, ders programları, EBA Destek Noktaları ve rehberlik hizmetleri konuları değerlendirildi.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Artvin Valiliğince 28 Eylül Pazartesi günü başlatılan Tabletin Benden Bağış Kampanyası ile toplanması amaçlanan 1000 tablet sayısına kısa sürede ulaşmayı hedeflediklerini ve tabletlerin titiz bir çalışma ile uzaktan eğitime ulaşmakta sınırlılıkları bulunan öğrencilerimize ulaştırılacağını kaydetti.

Sürekli dikkatli ve alanda olacağız.

Pandemi ile mücadele konusunda okullarımızda yürütülen çalışmaların öneminde vurgu yapan ACAR  " Sürekli dikkatli ve alanda olacağız. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlığı en önemli önceliğimizdir" dedi.

         Pandemi sürecinde Müdürlüğümüzce 6 Nisanda başlayarak yaklaşık 60 günde 52 online öğretmen eğitimi yapıldığını hatırlatan ACAR, hizmet içi öğretmen eğitimlerine yeni eğitimlerle devam edeceklerini, yeni online eğitimlerin Ekim ayının ilk haftası başlayacağı bilgisini paylaştı.

         Toplantı görüş ve önerilerin alınmasının ardından başarı dilekleriyle sonlandırıldı.

02-10-202002-10-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.