ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile telekonferans yöntemi ile toplantı yaptı.
İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Toplantıda salgın ile mücadele kapsamında okul ve kurumlarımızda yapılan çalışmalar, Ölçme Değerlendirme Merkezleri Platformu, 15 Şubat 2021 tarihinde köy okulları ile başlayacak olan yüz yüze eğitim, Müdürlüğümüz bünyesinde hazırlanarak kullanıma sunulan yeni nesil soru çözüm videoları, çevrimiçi öğretmen eğitimleri,  8 ve 12. Sınıf öğrencileri ile mezunlara yönelik devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri söz alarak sorumlu oldukları birimlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler paylaştılar. Toplantı İlçe Müdürlerinin ilçelerimizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından sağlık ve başarı dilekleri ile tamamlandı.

02-02-202102-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.