ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürleri Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Müdürleri Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
İlçe Müdürleri Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Telekonferans yöntemi ile yapılan toplantı, 17 Mart 2021 Çarşamba günü Yusufeli ilçesi Dereiçi köyünde meydana gelen yangından etkilenen Dereiçi İlkokulu ve Ortaokulunda yapılan çalışmaların değerlendirilmesiyle başlandı.

Toplantı, merkezi sınavlara hazırlık kapsamında yapılan çalışmalar, LGS-YKS sürecinde okulların gelişim sürecinin izlenebileceği BİLGE web modülü veri girişleri, sınavla öğrenci alan okullar için tercih sürecinde mesleki danışmanlık ve rehberlik hizmetleri, salgın ile mücadele kapsamında okullarda yürütülen çalışmalar, destekleme ve yetiştirme kursları, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar, BİLSEM sınavları, çevrim içi öğretmen eğitimleri, TÜBİTAK ve eTwinning projeleri ile Erasmus+ Programı hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 Toplantı görüş ve önerilerin ardında sağlık ve başarı dilekleriyle sonlandırıldı.

22-03-202122-03-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.