ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürleri Yüz Yüze Eğitim Hazırlıkları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, 15 Şubat 2021 tarihinde köy okulları ile başlayacak olan yüz yüze eğitim için ilimiz genelinde yapılan çalışmalar ile yapılması planlanan projeleri değerlendirmek amacıyla telekonferans toplantısı yaptı.
İlçe Müdürleri Yüz Yüze Eğitim Hazırlıkları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Müdürleri, Şube Müdürleri ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlerinin katılımıyla yapılan telekonferans toplantısında köy okullarında başlayacak olan yüz yüze eğitim kapsamında okullarımızda alınan tedbirler ve yürütülen hazırlık çalışmaları, salgın ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar, "Okulum Temiz" belgelendirme süreci, TUBİTAK projeleri başvuru durumu ve Halk Eğitimi Merkezleri bünyesinde açılan kurslar ile bu kurslarda üretilerek Artvin Valiliği tarafından oluşturulacak ofislerde satılması planlanan ürünler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

            Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin söz alarak toplantı gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunmalarının ardından sağlık ve başarı dilekleri ile sonlandırıldı.

12-02-202112-02-2021

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.