ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MÜDÜRLERİMİZ VE İLYÖNETİCİLERİMİZ İLE TOPLANTI

İLÇE MÜDÜRLERİMİZ VE İLYÖNETİCİLERİMİZ İLE TOPLANTI

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Müdür Yardımcıları ve İl Şube Müdürleri ile 29.09.2021 Çarşamba günü saat 13.00'te çevrim içi toplantı düzenlendi.

Ziyaret için bulunduğu Yusufeli ilçesi Sarıgöl Şehit Onbaşı Soner Ateşsaçan İlk/Ortaokulundan katıldığı toplantıda ana gündemin okullarımızın yüz yüze eğitime açılması ve okullarımızdaki salgın tedbirleri olduğu toplantıda Acar, Bakanlığımızın okullarımız için belirlediği salgın tedbirleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak İlçe Milli Eğitim ve İl Şube Müdürlerimizi bilgilendirdi. İl Müdürü Acar, yüz yüze eğitime katılamayan öğrencilerimiz varsa uzaktan eğitim ile öğrencilerimizin derslere devamlarının sağlandığını ve öğrencilerimizin uzaktan eğitimlere katılmasının takip edilmesinin önemini belirtti.

Toplantının diğer gündem maddelerine geçen Acar; sınavlara hazırlık, okul kütüphanelerimiz ve öğrencilerimiz için okullarımızda spor yapabilecekleri alanlar hususunda da değerlendirmelerde bulundu. Okullarımız arasındaki başarı farkının düşürülmesi ve eğitimde fırsat eşitliğinin arttırılması konusunda yapılacak çalışmalara odaklanılacağını belirten Acar, Bakanlığımızın ve eğitim camiamızdaki çalışmaların sosyal medya ve çevrim içi platformlardan takip edilmeye devam edilmesini istedi.

30-09-202130-09-202130-09-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.