ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLİMİZ ÜÇ OKULA DAHA KAVUŞUYOR
![İLİMİZ ÜÇ OKULA DAHA KAVUŞUYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_05/23102745_c1c82c0a-9465-4d2e-b206-e6e976aea684.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımız ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı arasında imzalanan protokolle ilimizde üç yeni okul inşa edilecektir.Hopa ilçemizde Özel Eğitim öğrencilerimizin eğitim alabileceği 7 derslikli okul, Yukarı Kuledibi Mahallesinde eski İsmet Çakır İlkokulunun arsası üzerine,Arhavi'de ihtiyaç duyulan anaokulu ise 7 derslik olarak Arhavi Halk Eğitimi Merkezi arka bahçesindeki uygun alana, Borçka ilçemizde de Aydınlar Mahallesi pazaryeri yanındaki arsaya 8 derslikli ilkokul inşaatları yapılacaktır.Üç okulumuzun da proje çalışmaları ile beraber ihale hazırlıkları yapılmakta olup çok yakın zamanda ihale edilecektir.
![23-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_23102825_d549b6d9-4527-4dfc-9476-51bf5c8676ae.jpg)
![23-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_23102818_c1c82c0a-9465-4d2e-b206-e6e976aea684.jpg)
![23-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_23102809_3e07c087-8f47-4656-9316-a096da7e7ee4.jpg)
![23-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_23102800_0d56f165-5a1e-4e0b-893c-05752f61070f.jpg)