ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Destekleme ve Yetiştirme Kursları Toplantısı Gerçekleştirildi.

İlimizde Destekleme ve Yetiştirme Kursları Toplantısı Gerçekleştirildi.

   3 Ekim 2017 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan Destekleme ve Yetiştirme Kursları  Toplantısında İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, Milli Eğitim Şube Müdürü Gürsel SEÇKİN ile okul yöneticileri yer aldı. 

   Toplantının açılışını yapan  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, 2017-2018 eğitim öğretim yılının aktif bir şekilde başladığını ifade ederek motivasyonu artıracak çalışmalarla devam edileceğini belirtti. Aralık ayında beşinci sınıflar için izleme ve değerlendirme sınavı olacağını hatırlatan KAHVECİ, bu tür uygulamaların Bakanlığımızın yenilenen müfredat programı ile ilgili yeni bir projeksiyon oluşturduğunu söyledi. E-Twinning ve Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerine  her okulun aktif katılım göstermesi talebinde bulunarak okul içinde yapılan çalışmaların projelendirilmesi ve bu şablonlar içinde yer almasının faydalı olacağını vurguladı.

   13 Ekim itibariyle yönetici eğitimlerine başlanacağını ifade eden KAHVECİ; AÇÜ, KATÜ, Atatürk ve Bayburt Üniversitelerinin akademisyenleriyle irtibat halinde olduklarını ve önümüzdeki dönem “ Değişim Yönetimi” ile ilgili çalışmalara ağırlık verileceğinin altını çizdi. 

   Okul müdürlerinden Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılan öğrenci sayıları ile ilgili veriler alınmasıyla toplantı sona erdi.

03-10-201703-10-201703-10-2017

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.