ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Proje Döngüsü Eğitimi Başladı.

İlimizde Proje Döngüsü Eğitimi Başladı.

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile DOKA (Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı) işbirliğinde gerçekleştirilen “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” 13 Kasım 2017 Pazartesi günü Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda başladı. Eğitim programının açılışında İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, DOKA Program Yönetimi Birimi Uzmanı Burhan YAZICI  ve merkez ilçe ile diğer ilçelerimizden gelen katılımcılar yer aldı.  

 

DOKA Program Yönetimi Birimi Uzmanı Burhan YAZICI’nın eğitmenliğini yaptığı ve 2 gün devam edecek olan eğitimin açılışında konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile DOKA işbirliğinde gerçekleştirilen Proje Döngüsü Eğitiminin önemine vurgu yaparak günümüzde proje tabanlı eğitimi esas  alan öğrenci merkezli  yaklaşımın  ön plana çıktığını ifade etti. Bu kapsamda güzel fikirlerin projelendirilmesi gerektiğinin altını çizerek  bu sayede hem öğrenim gören öğrencilere hem de topluma faydalı çalışmalar yapılabileceğini söyledi. Bütün öğretmenleri proje konusunda daha duyarlı olmaya davet etti. Bu amaçla ilimize gelen DOKA Program Yönetimi Birimi Uzmanı Burhan YAZICI’ya ve katılımcı öğretmenlere hoş geldiniz diyerek başarılar diledi.

13-11-201713-11-2017

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.