ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimize İlk Ataması Yapılan Öğretmenler Göreve Başlıyor

İlimize İlk Ataması Yapılan Öğretmenler Göreve Başlıyor

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, 2020-2021 eğitim öğretim yılında ilimize ilk ataması yapılan ve göreve başlayan öğretmenleri temsilen üç öğretmenimizi makamında kabul etti.

Öğretmenlerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR "Değerli meslektaşlarım, dünyanın en güzel mesleği olan öğretmenliğe ve eğitim kenti Artvin'imize hoş geldiniz. Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde aramıza katılan 17 Özel Eğitim, 16 Okul Öncesi, 11 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 11 Matematik ve diğer branşlarla birlikte toplam 118 öğretmenimiz ilimiz eğitimine güç kattı. Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren eğitim altyapısına sahip olan ilimizde coğrafi şartlar insanları okumaya yönlendirmiş ve eğitim ilimizin en önemli sektörü haline gelmiştir. Bu sorumluluğun bilincinde, öğrencilerimizi milli ve manevi değerlerine bağlı, vatanını devletini seven, büyüklerine saygılı, küçüklerine sevgi dolu, doğayı koruyan, çağımızın gereklilikleriyle donatılmış bireyler olarak hep birlikte yetiştireceğiz" dedi.

Şube Müdürü Metin ÖZYER'in de hazır bulunduğu ziyarette öğretmenlerimizin mesleğe dair duygu ve düşüncelerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, başarı dileklerinde bulundu.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.