KARADENİZ BAKIR İLKOKULU OKUMA BAYRAMI
![KARADENİZ BAKIR İLKOKULU OKUMA BAYRAMI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10174553_1.jpg)
İlimiz Karadeniz Bakır İlkokulu 1/E sınıfı öğretmeni Tuğba İnançlı ve öğrencileri tarafından 10.05.2024 Cuma günü Gençlik Merkezinde Okuma Bayramı programı düzenlendi.
Düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, okul idarecileri, öğretmenler ve veliler katılım sağladı.
Okumayı yeni öğrenen öğrencilerimize okulu sevdirmek ve okuma sevgisi aşılamak amacıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilerimiz çeşitli gösteriler düzenlediler.
Öğrencilerimizin doyasıya eğlendiklerini program, hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.