ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARDEŞ OKUL KAHRAMANMARAŞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ARTVİN'DE
![KARDEŞ OKUL KAHRAMANMARAŞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ARTVİN'DE](/meb_iys_dosyalar/2024_05/16170831_01.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı kardeş okul projesi kapsamında Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi 16.05.2024 Perşembe günü Artvin Sosyal Bilimler Lisesi'ni ziyaret etti.
Kardeş okul projesi kapsamında Sosyal Bilimler Lisemize kardeş okulumuzdan 13 öğretmen, 22 öğrenci oluşan grup öğle saatlerinde ulaştı.
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Şube Müdürü Yücel Şeker, okul idareci ve öğretmenler tarafından karşılanan misafirlerimiz proje ziyaret programına başladılar.