ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KÛT'ÜL-AMÂRE PROGRAMI
![KÛT'ÜL-AMÂRE PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2023_04/28114805_photo1682670810.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar 28.04.2023 Cuma günü Borçka Millî Eğitim Müdürü Bayram Bakır ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Özcan Köse eşliğinde Borçka İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen Kût'ül-Amâre programına katıldı.Konuşmaların, duaların, şiirlerin ve gösterilerin yer aldığı programa öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve veliler de katılım gösterdiler.