ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLU OLSUN
![KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLU OLSUN](/meb_iys_dosyalar/2023_03/31131319_WhatsApp_Image_2023-03-31_at_12.25.31.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, 27 Mart-2 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kütüphane Haftası kapsamında Artvin Millî Egemenlik Anaokulu tarafından alışveriş merkezindeki çocuk kütüphanesinde düzenlenen etkinliğe katıldı.Şube Müdürü Zeliha Güney, Yazar Hüseyin Keleş, Ar-Ge biriminde görevli öğretmenler ve velilerin de bulunduğu programda Millî Egemenlik Anaokulu öğretmenimizin hazırlamış olduğu etkinliklerle eğlenceli vakit geçiren minik öğrencilerimiz, kitaplarla buluşmanın mutluluğunu yaşadılar.
![31-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_31131344_WhatsApp_Image_2023-03-31_at_12.25.30.jpg)
![31-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_31131347_WhatsApp_Image_2023-03-31_at_12.25.31.jpg)
![31-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_31131350_WhatsApp_Image_2023-03-31_at_12.25.33.jpg)
![31-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_31131354_WhatsApp_Image_2023-03-31_at_12.25.39.jpg)
![31-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_31131356_WhatsApp_Image_2023-03-31_at_12.25.50.jpg)