ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS BAŞARIMIZ ARTIYOR

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR Arhavi Atatürk Ortaokulu ziyaret ederek Liselere Geçiş Sınavında yapılan ilk değerlendirmelere göre yüksek başarıya imza atan okul idareci ve öğretmenlerimize teşekkür etti.
LGS BAŞARIMIZ ARTIYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, İlçe Şube Müdürleri ve okul idarecileri tarafından okul bahçesinde karşılanan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, yüz yüze eğitim yapılan sınıfları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. ACAR öğrencilerimize hitaben yaptığı konuşmasında; kitap okumanın duygusal bilişsel ve akademik gelişim üzerindeki etkisi hakkında bilgiler vererek öğrencilerimize yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Devamında okul idareci ve öğretmenleri ile toplantı yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR,  önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da yapılan ilk değerlendirmeler neticesinde Arhavi Atatürk Ortaokulunun LGS'de yüksek başarı gösterdiğini belirterek bu süreçte öğrencilerimizin başarılarını arttırmak için özveri ile çalışan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

ACAR, öğretmenlerimizle ayrı ayrı sohbet ederek branş bazında yaptıkları çalışmaları dinledi. Okulda yürütülen eğitim çalışmalarını değerlendiren ACAR, sağlık ve başarı dileklerinde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.

09-06-202109-06-202109-06-202109-06-202109-06-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.