ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS BAŞARISI İÇİN SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın okullarda yürütülen eğitim faaliyetleri ve uzaktan eğitim çalışmalarında verimliliği arttırmak, LGS hazırlık sürecinde yürütülen çalışmaları değerlendirmek amacıyla yaptığı çevrim içi okul buluşmaları 20 Mayıs 2021 Saat: 20.00'de Hopa Karadeniz Ortaokulu ile yapılan oturum ile devam etti.
LGS BAŞARISI İÇİN SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan ACAR, başarıya odaklanmış okul kültüründe öğretmenin son derece önemli bir faktör olduğunu ifade etti. ACAR konuşmasını merkezi sınavlara hazırlık süreci, okul dışı öğrenme ortamlarının başarı üzerindeki etkisi, uzaktan eğitimde kapsayıcılık, nitelikli ölçme değerlendirme konularında yaptığı değerlendirmenin ardından başarı dileklerinde bulunarak tamamladı.

Salgın döneminin başından itibaren gerçekleştirilmeye başlanan çevrim içi okul buluşmalarında okul idareci ve öğretmenleri söz alarak merkezi sınavlara hazırlık kapsamında yaptıkları çalışmalar, okul-öğrenci başarısı ve hedefleri hakkında bilgiler paylaşıyorlar.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai AYDIN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrimiçi buluşma öğretmenlerin branş bazında yaptıkları çalışmaları aktarmalarının ardından tamamlandı.

20-05-202120-05-202120-05-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.