ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON BULUŞMALARI YUSUFELİ'DE

LGS hazırlık çalışmalarını değerlendirmek ve ilimiz genelinde okullara yürütülen eğitim faaliyetlerinde verimliliği arttırmak amacıyla gerçekleştirilen çevrim içi okul buluşmaları 24 Mayıs 2021 Saat: 20.00'de Yusufeli 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu ve Yusufeli Kazım Karabekir Ortaokulu yapılan oturum ile devam etti.
LGS DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON BULUŞMALARI YUSUFELİ'DE

Çevrim içi buluşmada yönetici ve öğretmenlere seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, öğrencilerimizin sınavlara hazırlık sürecinden verimli şekilde yararlanmaları için yoğun gayret gösteren okul idareci ve öğretmenlerine çabalarından dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında; LGS kapsamında yapılan çalışmalar, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, deneme sınavları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

            Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ'nin de katıldığı çevrimiçi buluşma okul idareci ve öğretmenlerinin söz alarak yaptıkları çalışmalar, öğrenci başarısı ve hedefleri hakkında bilgiler paylaşmalarının ardından sağlık ve başarı dilekleri ile tamamlandı.

24-05-202124-05-2021


Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.