ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS HAZIRLIK VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, ilimiz genelindeki tüm ortaokul müdürleri ile merkezi sınavlara hazırlık sürecinde yürütülen faaliyetleri değerlendirmek üzere telekonferans toplantısı yaptı.
LGS HAZIRLIK VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile İl ve İlçe Şube Müdürlerinin de katıldığı toplantı LGS hazırlık süreci kapsamında yapılan bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesiyle başladı.

Toplantıda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, salgın sürecinde yapılan ders içi ve ders dışı etkinlikleri değerlendirerek başladığı konuşmasında öğrenci başarısında okul dışı öğrenme ortamlarının önemi, eğitim sürecine velilerin etkin katılımı, eğitim faaliyetlerinde kapsayıcılık, devam devamsızlık durumları ve takibi ve BİLGE web platformu veri girişleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

ACAR, Bakanlığımızca yayımlanan beceri temelli örnek soruların LGS'ye katılacak tüm öğrenciler için önemli bir kaynak olduğunu hatırlattı. ACAR sözlerini sağlık ve başarı dileklerinde bulunarak tamamladı.

             Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve okul yöneticilerinin sorumlu oldukları birimlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından tamamlandı.

07-05-202107-05-202107-05-202107-05-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.