ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS SON HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRİLDİ

İlimizdeki okullarla ayrı ayrı gerçekleştirilerek LGS hazırlıklarının değerlendirildiği "Okul Buluşmaları" etkinliği 27 Mayıs 2021 Saat: 20.00'de Borçka İmam Hatip Ortaokulu ve Borçka Yeniyol Ortaokulu ile yapılan oturum ile devam etti.
LGS SON HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRİLDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, çevrim içi buluşmada öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada; okul kültürünün başarıya odaklanmış olmasını önemsediklerini belirterek okul dışı eğitim ortamlarının iyi organize edilmesinin öğrenci başarısında etkili olduğunu ifade etti. ACAR, eğitim yöneticileri ve öğretmenler olarak tüm öğrencilerimizin devletimizin sunduğu eğitim imkânlarına eşit olarak ulaşmalarını sağlamak için mesai kavramı gözetmeksizin çalıştıkları söyledi.

Okullarımızda yürütülen eğitim çalışmalarında verimliliği arttırmak ve LGS hazırlık çalışmalarını değerlendirmek amacıyla yapılan çevrim içi buluşma LGS kapsamında yürütülen faaliyetler ve branş bazında yapılan çalışmaların değerlendirilmesinin ardından başarı dilekleriyle tamamlandı.

Okul buluşması etkinliğine Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR ve Temel Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ, İlçe Şube Müdürleri, okul idareci ve öğretmenler katıldı.

27-05-202127-05-202127-05-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.