ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEYDANCIK İLKOKUL/ORTAOKULU VE ÇPL ZİYARETİ
![MEYDANCIK İLKOKUL/ORTAOKULU VE ÇPL ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2022_01/19134123_M-272193023_4769796966442143_8022370317898389639_n.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, MEB Daire Başkanı Dr. Ünal Akyüz, Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran 18.01.2022 Salı günü Şavşat Meydancık Çok Programlı Lisesini ve Meydancık İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ettiler. Ziyarette okullarımızın yönetici ve öğretmenleri ile bir araya gelen Acar ve Akyüz, bir süre sohbetin ardından okullarımızda incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
![19-01-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/k_19134123_M-272193023_4769796966442143_8022370317898389639_n.jpg)
![19-01-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/k_19134138_272025511_4769799186441921_5446401817602779900_n.jpg)
![19-01-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/k_19134144_272043641_4769798393108667_2062811144657515523_n.jpg)
![19-01-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/k_19134150_272045873_4769798966441943_1833723628801457997_n.jpg)
![19-01-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/k_19134155_272053388_4769798596441980_4948371279272163830_n.jpg)
![19-01-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_01/k_19134202_272102125_4769798799775293_7912903040851377966_n.jpg)