ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ´nin Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Millî Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ´nin Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Aziz ve büyük milletimizin istiklal mücadelesinin bir armağanı olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 
Türk Milleti, bugün geldiğimiz noktadan daha ileri ufuklara ancak Cumhuriyet ile varabileceğinin bilincindedir. Bu anlamlı günde, hep beraber el ele kenetlenelim. 
Bölünmez bütünlüğümüze, demokrasimize, Cumhuriyetimizin bizlere kazandırdığı değerlere sahip çıkalım. İstediğimiz; birlik ve beraberliktir, bölünmez bütünlüğümüzün muhafazasıdır.
Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi, 15 Temmuz´da bu Vatanın sahibinin Yüce Milletimiz olduğunu bir kez daha tüm dünyaya haykırarak vatan uğruna canlarını feda eden Şehit Ömer Halis Demirleri, Şehit Erol İnceleri, Şehit Dursun Acarları ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.  Aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.