ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TOPLANTISI
![MİLLİ BİRLİK GÜNÜ TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12173437_01267bbb0d4742ed85f31a6ddbaa60bc.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında, birim amirleri ve programda görev alacak personellerin katılımıyla 12.07.2024 Cuma günü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri planlama toplantısı yapıldı.
Artvin Valiliği koordinesinde hazırlanan anma etkinlikleri kapsamında İl Müdürlüğümüzce yapılacak etkinlikler değerlendirildi.