ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK Başkanlığında "Çalışma Kitabı ve Dijital İçerik Hazırlama Ekipleri Toplantısı" Yapıldı

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK Başkanlığında

Çalışma Kitabı ve Dijital İçerik Hazırlama Ekipleri Toplantısı Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK başkanlığında, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Cem GENÇOĞLU'nun katılımı ile çevrimiçi olarak yapıldı.

Toplantıda öğrencileri ders kitaplarının yanı sıra akademik olarak desteklemek ve onların yardımcı materyal ihtiyacını önemli ölçüde karşılamak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde 50 il milli eğitim müdürlüğünde (Adana,  Adıyaman, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bayburt, Bingöl,  Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Elazığ,  Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hakkâri, Hatay,  Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kırıkkale,  Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla,  Muş, Niğde, Ordu, Osmaniye,  Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon,  Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak)  950 öğretmen  ile kurulan komisyonlarda 118 çalışma kitabı  ve 76 dijital içerik hazırlanması planlandığı belirtildi.

Toplantı illerde yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi paylaşımında bulunulmasını ardından Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK'un yapmış olduğu değerlendirmenin ardından sona erdi.

            Çevrimiçi toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol MURTEZAOĞLU ve ilimizdeki çalışma ekiplerinde görevli öğretmenler katıldılar.

25-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.