ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN Proje Yürütücüsü Öğretmenlerimizle Toplantı Yaptı

Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN Proje Yürütücüsü Öğretmenlerimizle Toplantı Yaptı

Artvin Öğretmenevi toplantı salonunda proje yürütücüsü ve proje fikri olan öğretmenlerimizle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN ilimizde yürütülen projeler ile yeni projeler üretme konularında yapılan toplantıda öğretmenlerimizle sohbet ederek değerlendirme ve tavsiyelerde bulundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fahri ACAR " Öğretmen olmak bir meslek icra etmenin dışında bir yaşam biçimi, öğrencilerimizi yaşama hazırlamak için verilen bir mücadele ve azim öyküsüdür. Proje üretmek ise öğretmenin okula değer katması, okul kültürünü başarı üzerine kurgulaması ve o eğitim kurumunda bir iz bırakmasıdır. Proje üretmek eğitimin bir tamamlayıcısıdır. Bu nedenle proje çalışmalarını çok önemsiyoruz"  dedi

            Öğretmenlerimizin ilimizde yürütülen projeler hakkında bilgiler paylaştığı toplantıda yeni projeler hakkında görüşleri olan öğretmenler fikirlerini sundular. Proje oluşturma ve yürütme noktasında desteklerini bildiren Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN öğretmenlerimizin sorularını cevaplayarak değerlendirme ve tavsiyelerde bulundu. Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN ilimizde Milli Eğitim Camiasında ekip ruhu ve eğitim kurumlarımızda gördüğü ortam ve istekli çalışma anlayışından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a teşekkür etti.

            Toplantıda Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN, e-Twinning İl Koordinatörü Filiz ÖZDEN'e Ulusal Kalite Belgesi ve Teşekkür Belgesi verdi.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Danışmanı Sayın Erhan ANGIN'a ilimize yaptığı ziyaretin anısına hediye takdim etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek tamamlandı.

20-11-202020-11-202020-11-202020-11-202020-11-202020-11-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.