ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK başkanlığında yapılan Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesinin değerlendirildiği telekonferans toplantısına katıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı

Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut ÖZER, Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürleri ve 81 İl Müdürünün katılımıyla yapılan toplantıda, Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında belirlenen okullarda yapılan çalışmalar, proje kapsamındaki okullarda sürdürülen öğretmen eğitimleri, öğrencilerimizin temel ve akademik becerinin desteklenmesi amacıyla yapılan çalışmalar ile ailelere yönelik yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan GÜRAY ve Şube Müdürü Sinan SOYLU'nun da hazır bulunduğu telekonferans toplantısı İl Müdürlerinden gelen soru ve önerilerin alınmasının ardından başarı dilekleriyle sonlandırıldı.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.