ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ABDULCELİL KAHVECİ ARTVİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ABDULCELİL KAHVECİ ARTVİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Anadolu İmam Hatip Lisesi okul ziyaretinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Abdulcelil KAHVECİ 2018-2019 eğitim öğretim yılında hizmete giren Anadolu İmam Hatip Lisesi okul ve pansiyon binasının hayırlı olmasını dileyerek, öğrenci ve öğretmenlerimizin bu modern tesis ve zengin imkânlardan azami düzeyde istifade etmeleri gerektiğini vurguladı.

2018-2019 yılında proje okulu olarak hizmete giren Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenim gören  öğrencilerle sohbet eden  KAHVECİ,  hedef belirlemenin öneminden bahsederek belirlediğimiz hedeflere ulaşabilmek için planlı programlı çalışmak gerektiğini ifade etti.

Öğretmenlerle yaptığı toplantıda eğitimde temel unsurun öğrenci olduğuna değinerek öğrencilerin geleceğe hazırlanmasında eğitimcilerin büyük sorumlulukları bulunduğunu belirtti.

Okuyan, araştıran, sorgulayan, üreten bireyler yetiştirmenin asıl amaç olduğunu ifade eden KAHVECİ, velilerle daha sık ve güçlü iletişim kurarak, özellikle toplum hizmeti çalışmalarıyla velilerimizi eğitim öğretim sürecine dâhil etmenin başarıyı arttıracağını ifade etti.

Pansiyonlu öğrenciler hakkında da bilgi alan KAHVECİ öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyerek öğretmenlere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

10-10-201810-10-201810-10-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.