ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın 10 Kasım Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü; ebediyete intikal edişinin 81. yıl dönümünde saygı, sevgi ve minnetle yâd ediyoruz.

Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar yaşatmak için en büyük şiarımız: Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, "Türk çocuğu, ecdadını tanıdıkça kendinde daha büyük işler yapma kuvvetini bulacaktır!" ifadesi doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde azami gayretle çalışmak milli ve manevi değerlerimize bağlı, atalarını ve tarihini bilen nesiller yetiştirmektir.

Bizler; millet olarak  "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır!" diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda, var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bizlere düşen en büyük görev, Ulu Önder Atatürk'ün bilimi rehber alarak çizdiği yolda milletimizi ve devletimizi 2023, 2053, 2071 hedefleri ışığında aydınlık yarınlara taşımaktır.

Bu düşünce ve duygularla, İstiklal Savaşı'mızın Başkumandanı ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Atatürk'ü, Millî Mücadele'mizin Tüm Kahramanlarını, Aziz Şehit ve Gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükran duygularımla anıyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                                     

Ruhları Şad Olsun!

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.