ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Eğitimden Uzak Kalmasın Diye Artvin Türk Telekom'dan Büyük Fedakârlık

Öğrencilerimizin Eğitimden Uzak Kalmasın Diye Artvin Türk Telekom'dan Büyük Fedakârlık

Artvin Seyitler Köyü Çarbiyet Mahallesinde kısa süre önce tamamlanarak vatandaşlarımıza teslim edilen Afet Konutlarında yaşayan öğrencilerimizin uzaktan eğitim faaliyetlerine ulaşabilmeleri için Artvin Türk Telekom personelleri pandemi ve karantina kurallarına rağmen uygun özel kıyafet ve alınan önlemler eşliğinde öğrencilerimizin evlerine internet bağlantısı ulaştırdılar.

Seyitler Mahallesinde şu anda karantina uygulaması yapılmasına rağmen, Türk Telekom görevlileri yeter ki öğrencilerimiz uzaktan eğitimden mahsur kalmasınlar diye büyük bir fedakârlıkla, özel olarak giydikleri kıyafetler ve araç gereçle evlere girerek internet bağlantılarını gerçekleştirdiler.

           Konu hakkında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR "Ailelerin yakın bir tarihte yaşamaya başladıkları bu bölgedeki öğrencilerimizin uzaktan eğitime erişemedikleri bilgisini aldıktan sonra Türk Telekom Artvin İl Müdürü Orhan AĞDEMİR ile yaptığım görüşme sonrasında özel kıyafet ve tedbirler alan ekiplerce Çarbiyet Mahallesindeki öğrencilerimizin evlerine hemen internet erişimi sağlanmıştır. Destekleri ve duyarlılıklarından ötürü Türk Telekom Artvin İl Müdürü Orhan AĞDEMİR'in şahsında tüm Türk Telekom çalışanlarına teşekkür ederim" dedi.

01-12-202001-12-202001-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.