ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENLERİMİZ PORTEKİZ BÜYÜKELÇİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
![ÖĞRETMENLERİMİZ PORTEKİZ BÜYÜKELÇİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13101337_1.jpg)
Portekiz Büyükelçimiz Haldun KOÇ; Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında öğretme ve eğitim faaliyetleri için Portekiz'in başkenti Lizbon'a giden Şavşat Nedim Urhan Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Şükran YILDIRIM ve Borçka Cumhuriyet İlkokulu İngilizce Öğretmeni Gülben OVACIKLIOĞLU'nu makamında kabul etti.
Koç; 2 hafta boyunca Lizbon, Evora ve Baleizao'daki okullarda eğitim faaliyetlerine katılacak ve ülkemizi temsil edecek öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılar diledi.