ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimize Kapsayıcı Eğitim Seminerleri Düzenlendi

Öğretmenlerimize Kapsayıcı Eğitim Seminerleri Düzenlendi

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Modülü Geliştirme Programı çerçevesinde (5-14 Eylül 2018) tarihleri arasında merkez okullar ile Hopa, Şavşat, Yusufeli, Ardanuç, Arhavi, Borçka ilçelerinde görev yapan sınıf öğretmenleri, Türkçe, Matematik, İngilizce, Müzik, Görsel Sanatlar, Fen Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya Fizik, Kimya öğretmenlerine yönelik seminer çalışmaları düzenlendi.

Artvin merkezde görev yapan öğretmenlere,  eğitmenler Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdiresi Devrim ÖZBAYRAK, Hopa Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Fen ve Teknolojileri Öğretmeni  Sezin EROL ve Artvin Sosyal Bilimler Lisesi Rehberlik Öğretmeni Semiha BAĞDATLI  tarafından ’Geçici Koruma Altındaki Çocuklarla Çalışma’’ ve ‘’ Öğrenme Ortamları’’ konulu seminerler düzenledi.

Kapsayıcı Eğitim Seminerleri Programı çerçevesinde  diğer ilçelerimizde de aynı eğitmenler tarafından “Afetten Etkilenmiş Çocuklarla Çalışma, Engelli Olan Çocuklarla Çalışma, Göçten Etkilenmiş Çocuklarla Çalışma Öğretim ve Değerlendirme Kursları’’ konulu seminerler  düzenlendi.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.