ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKULLARIMIZ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIRLANIYOR
![OKULLARIMIZ YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIRLANIYOR](/meb_iys_dosyalar/2024_07/18161227_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, okul bahçe zemini yenilenme çalışmaları devam eden 7 Mart İlkokulu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle birlikte okullarımızın fiziksel alanlarında yapılan iyileştirilmelerle 2024-2025 eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesi için yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İl Müdürü Acar, yetkililerden bilgi alarak değerlendirmede bulundu.