ÖLÇME DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ SEMİNERİ YUSUFELİ'DE
![ÖLÇME DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ SEMİNERİ YUSUFELİ'DE](/meb_iys_dosyalar/2024_06/03171823_1.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği ile Yazılı ve Uygulamalı Sınavlar Yönergesi doğrultusunda, ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimini izlemek, gerçekleştirilecek etkinlikleri değerlendirecek ölçme araçları konusunda öğretmenleri bilgilendirmek, uygulamalara yönelik farkındalık oluşturmak ve okullarda süreç odaklı değerlendirmenin niteliğini artırmak amacıyla Yusufeli Kazımkarabekir İlkokulu Konferans Salonunda "İlkokullarda Ölçme Değerlendirme Yöntemleri" konulu seminer gerçekleştirildi.
Seminer eğitimi Artvin Bilim ve Sanat Merkezi Sınıf Öğretmeni Elif Zengin Aksu tarafından verildi.