ÖLÇME DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ SEMİNERİ
![ÖLÇME DEĞERLENDİRME YÖNTEMLERİ SEMİNERİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/29152825_whatsappimage20240529at13.47.24.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği ile Yazılı ve Uygulamalı Sınavlar Yönergesi doğrultusunda, ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimini izlemek, gerçekleştirilecek etkinlikleri değerlendirecek ölçme araçları konusunda öğretmenleri bilgilendirmek, uygulamalara yönelik farkındalık oluşturmak ve okullarda süreç odaklı değerlendirmenin niteliğini artırmak amacıyla 27-28 mayıs 2024 tarihlerinde Borçka Osman Bakır Anadolu İmam Hatip Lisesinde 42 öğretmenimizin katılımıyla "İlkokullarda Ölçme Değerlendirme Yöntemleri"konulu seminer gerçekleştirildi.