ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORMAN HAFTASI KUTLU OLSUN
![ORMAN HAFTASI KUTLU OLSUN](/meb_iys_dosyalar/2023_03/21154041_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.45.jpg)
Artvin Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan, İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, ilçe protokolü, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile Orman Haftası dolayısıyla İnönü İlkokulu/Ortaokulu bahçesinde fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.Saygı duruşu, İstiklâl Marşı ve konuşmaların yer aldığı etkinlik fidanların toprakla buluşturulmasının ardından sona erdi.
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154105_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.32.jpg)
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154108_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.36.jpg)
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154111_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.39.jpg)
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154114_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.44.jpg)
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154117_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.47.jpg)
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154120_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.48.jpg)
![21-03-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_03/k_21154123_WhatsApp_Image_2023-03-21_at_14.39.52.jpg)