ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Kurumları Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ortaöğretim Kurumları Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR merkez ilçe dâhil tüm ilçelerimizdeki ortaöğretim kurumlarımızın yöneticileri ile telekonferans yöntemiyle toplantı yaptı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " İçinden geçtiğimiz bu süreçte pandemi ile mücadele konusunda toplumsal bilinç oluşturmak adına yürüttüğümüz çalışmalarda gösterdiğiniz hassasiyet ve özveri için teşekkür ederim... Uzaktan eğitim uygulamalarını etkin bir şekilde sürdürmek için kapsayıcılık ilkesi ile hareket etmeye devam edeceğiz. Uzaktan eğitimde etkili sınıf yönetimi sağlayarak öğrencilerimize nitelikli eğitim sunacağız" dedi.

Ortaöğretim Hizmetleri biriminden sorumlu Şube Müdürü Recep KAYA'nın da katıldığı toplantıda, uzaktan eğitim çalışmaları, uzaktan eğitim faaliyetlerinde karşılaşılan güçlükler ve çözüm önerileri, derslerin niteliğini arttırmak için alınacak önlemler, merkezi sınavlara hazırlık süreci, pandemi ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar ve EBA kullanımı konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

04-12-202004-12-202004-12-2020

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.