ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU/UYGULAMA OKULU ZİYARETİ
![ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU/UYGULAMA OKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2023_05/12133110_photo1683883018_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Şube Müdürü Özcan Köse eşliğinde 11-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Özel Eğitim Meslek Okulu/Uygulama Okulunu ziyaret etti.Özel eğitim öğrencileri ile ziyarette bir araya gelen Acar, öğretmenlerimizle yaptığı toplantıda 11-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında ilimizde düzenlenen programda verdikleri emekler için teşekkür ederek öğretmenlerimize Teşekkür Belgelerini verdi.Yapılan çalışmaları inceleyerek Kurum Müdürü Uğur Yıldırım'dan bilgi alan Acar, ziyaretini sonlandırdı.
![12-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_12133123_photo1683883008.jpg)
![12-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_12133126_photo1683883011.jpg)
![12-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_12133129_photo1683883016_1.jpg)
![12-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_12133132_photo1683883018_1.jpg)
![12-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_12133135_photo1683883018.jpg)