ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Velilerinden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a Ziyaret

Özel Eğitim Velilerinden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a Ziyaret

Artvin Engelliler Derneği Başkanı Hatice Nur ERSÖZ, yönetim kurulu üyeleri ve özel eğitim öğrencisi velileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ı makamında ziyaret ettiler.

            İlimizde eğitim görmekte olan özel öğrencilerimiz için yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR "Özel öğrencilerimizin gelişim düzeylerine uygun en nitelikli eğitimi vermek için özel eğitim okullarımızla, okullarımızdaki özel eğitim sınıflarımızla, okullarımızda yürütülen kaynaştırma programlarımızla onların topluma üretici bireyler olarak katılmaları için çalışmalarımızı özveriyle sürdürmekteyiz. Pandemi döneminde tüm öğrencilerimiz okullarından uzak kaldılar. Hayatın normalleşmesiyle birlikte özel eğitim öğrencilerimiz için yüz yüze eğitim çalışmalarına başlayacağız. Artvin'de özel gereksinimli her öğrencinin eğitime erişimi ve gelişim özelliğine uygun nitelikli eğitim alması temel yaklaşımımızdır." dedi.

22-07-202022-07-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.