ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Öğrencimize Doğum Günü Sürprizi

Özel Öğrencimize Doğum Günü Sürprizi

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR Engelliler Haftası kapsamında özel öğrencimizin evine ziyarette bulunarak doğum gününü kutladı.

        Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulu 1. Kademe öğrencisi olan özel çocuğumuzun doğum gününü çeşitli hediyeler ve doğum günü pastası ile kutlayan ACAR " Özel gereksinimi olan öğrencilerimizin sosyal hayatın her kademesinde olmasına çalışmak toplumsal bir görevdir. Ülke olarak evlerimizden çıkamadığımız bu günlerde toplum olarak engelli bireylerimizi daha iyi anlamış olduk. Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak özel gereksinimli çocuklarımızın ihtiyaçlarına en uygun eğitim ortamları ve uygulamaları sağlayarak onların topluma üretici bireyler olarak katılmaları için çalışıyoruz... " dedi.

        Anne Nuriye TUNÇ, bu anlamlı haftada kızının doğum gününün hatırlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

         Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol MURTEZAOĞLU, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim ÖZBAYRAK ve Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Uğur YILDIRIM  eşlik etti.

15-05-202015-05-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.