ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
![ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/16101033_9cb7fd2a49bd4ec382141631bebd0410.jpg)
İlimiz Hopa Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencimiz Ceylin Tokatlı Türkiye Şampiyonu oldu.
Konya'da yapılan Özel Sporcular Türkiye Şampiyonasında Hopa Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencimiz Ceylin Tokatlı Down Genç Kızlar 100 metre ve Down Genç Kızlar Gülle kategorilerinde Türkiye şampiyonu olup 2 altın madalya almıştır. Hopa Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencimiz Elif Kurt Genç Kızlar Mental 400 metrede Türkiye dördüncüsü olarak Bronz madalya aldı.
Öğrencilerimizi ve ailelerini, öğrencilerimizi şampiyonaya hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmeni Uğur Kasım, okul idarecileri ve öğretmenleri tebrik ederiz.