ÖZEL SPORCUMUZ MASA TENİSİNDE TÜRKİYE 3. OLDU
![ÖZEL SPORCUMUZ MASA TENİSİNDE TÜRKİYE 3. OLDU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/29152527_whatsappimage20240529at13.16.48.jpg)
2023-2024 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyetleri özel sporcular gençler - yıldızlar Türkiye birinciliği masa tenisi yarışmaları 27-28 Mayıs'ta Kayseri de yapıldı.
Özel sporcular masa tenisi genç kızlar down kategorisinde yarışarak ilimizi temsil eden Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencisi Ceren Anar Türkiye 3.sü olurken Özel sporcular masa tenisi genç erkekler mental kategorisinde yarışan Çoruh Özel Eğitim Meslek Okuluöğrencisi Naim Yilmaz grup aşamasında başarılı bir mücadele verdi. Öğrencilerimize bizlere yaşattıkları gurur için teşekkür eder, başarılarından dolayı tebrik ederiz.