ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu yönetici ve öğretmenleri ile telekonferans yoluyla toplantı yaparak okul tarafından yürütülen  1 KİTAP 1 PATİK projesi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda, kitaplar yoluyla çocukların soru sorma, problem çözme, yaratıcı düşünme becerilerinin ve okuma kültürünün gelişmesini, yetişkinlerin çocuklara kitap okuma tekniklerinin desteklenmesini amaçlayan PATİK Projesi kapsamında Artvin'de yapılan 1 KİTAP 1 PATİK çalışması hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Başlatılan çalışma ile velilerin, annelerin, anne adaylarının ve öğrencilerin yeni yıla hediye kitaplarla girmesi hedefleniyor. Bu amaçla hazırlanan hediyeler Şehit Ömer Zeki Varan Anaokulu Müdürü Sema AYDIN ÇELİK ve öğretmenler Hülya SABANCI, Gül SEZGİN, Zeynep ÖZGÜR, Güldane PEHLİVAN, Seda TURAN ALKAN ve Meltem SATIR tarafından Artvin Devlet Hastanesi yeni doğan servisine anne adaylarına ulaştırılmak üzere teslim edildi.

30-12-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.