ŞAVŞAT OKUL VE KURUM ZİYARETLERİ
![ŞAVŞAT OKUL VE KURUM ZİYARETLERİ](/meb_iys_dosyalar/2022_02/23203249_274519485_4897809270307578_8096375886673960314_n.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar 23.02.2022 Çarşamba günü Şavşat ilçesindeki okul ve kurumlarımızı ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ziyaretlerine başlayan Acar; Atatürk Ortaokulu, Halk Eğitimi Merkezi, Kütüphane ve e- sınav salonunu ziyaret ederek kurumlarda incelemelerde bulundu. Halk eğitimi merkezindeki kursiyerler ile sohbet eden Acar, kursiyerlerimizin yaptığı çalışmaları yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Devamında kütüphane ve e-sınav salonunda da incelemelerde bulunan Acar ziyaretlerini sonlandırdı.
Ziyaretlerinde Acar'a İlçe Başkanı Cemal Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Evran ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Soner Gögerçin eşlik ettiler.