ŞEHİT EROL İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU ZİYARETİ
![ŞEHİT EROL İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/15124744_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR okul ziyaretleri kapsamında 15.05.2024 Çarşamba günü Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Ziyarette okul yöneticileri ve öğretmenlerle eğitim-öğretim çalışmalarını değerlendiren Acar, ziyaret anında kazanım değerlendirme sınavı uygulaması yapılan sınıfları ziyaret etti.
8.sınıf öğrencileriyle sohbet eden Acar öğrencilere "Uzun süredir emek edip gayretle çalışıyorsunuz. Kendinize güvenin ve son günleri iyi değerlendirin. Umuyoruz ki hedeflerinize ulaşacaksınız. Başarılar dilerim." dedi.