ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT EROL İNCE İMAM HATİP ORTAOKULUNA ZİYARET

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR kademeli normalleşme kapsamında yüz yüze eğitime başlayan okullarımızda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek için yaptığı ziyaretlerine Merkez Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulu ile devam etti.
ŞEHİT EROL İNCE İMAM HATİP ORTAOKULUNA ZİYARET

Okul Müdürü Hüseyin ŞİMŞEK tarafından okul bahçesinde karşılanan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR okul bahçesinde mesafeli oyunlar oynayan öğrencilerimizle bir süre sohbet etti. Ardından sınıfları ziyaret eden ACAR, yüz yüze eğitime başlayan öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.

ACAR öğrencilerimize hitaben yaptığı konuşmasında; üç haftalık yüz yüze eğitim ve ardından telefi eğitimi sürecini verimli değerlendirerek önümüzdeki eğitim öğretim yılına daha hazırlıklı başlayabileceklerini hatırlatarak, salgın sürecinin devam ettiğini, okulda, evde ve günlük hayatta salgınla mücadele kurallarına hassasiyetle uyulması gerektiğini hatırlattı.

           İl Milli Eğitim Şube Müdürü Metin ÖZYER'in eşlik ettiği İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, sağlık ve başarı dileklerinde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.

08-06-202108-06-202108-06-202108-06-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.