Sınava Doğru " e-Motivasyon Konseri" Yoğun Katılımla Gerçekleşti
![Sınava Doğru](/meb_iys_dosyalar/2020_06/05234322_1_Artvin_Yl_Milli_EYitim_MudurluYu_-_Ana_Sayfa_-_Opera_5.06.2020_20_44_26.jpg)
Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaklaşan Liselere Geçiş Sınavı ve Üniversite sınavları öncesinde öğrenciler için internet ortamında online konser düzenledi. 5 Haziran Cuma günü Saat: 20:30'da başlayan "e-Konser" yaklaşık 40 dakika sürdü.
e-Konser İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasına e-konserin hazırlanmasında emeği geçen müzik öğretmenlerimize teşekkür ederek başlayan ACAR konseri evlerinden dinleyen öğrencilere seslenerek " Umuyorum ki sevgili öğrencilerimiz bu akşam öğretmenlerini görünce, öğretmenlerinin sesleriyle sözleriyle onlara desteklerini görünce motivasyonları biraz daha artacak... Öğrencilerimiz önümüzdeki günleri daha verimli geçirerek inşallah arzu ettiğimiz başarılara sahip olacağız... " dedi. Konseri dinleyen öğrencilere Aziz SANCAR'ın bir anısını anlatan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR başarının anahtarının çalışmak olduğuna vurgu yaptı.
e-Konser, yayına evlerinden katılan Onur GÜL, Yeşim KILIÇOĞLU, Büşra ALTUNTAŞ ve Oğuzhan ÇELİKOĞLU'nun seslendirdiği şarkı ve türkülerle devam etti.