ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TAM KAPANMA SÜRECİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla değerlendirme ve planlama toplantısı yaptı.
TAM KAPANMA SÜRECİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Telekonferans yöntemiyle yapılan toplantıda 26 Nisan 2021 Pazartesi günü Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nda salgın tedbirleri kapsamında alınan yeni kararlar doğrultusunda ilimizdeki okul ve eğitim kurumlarında yürütülecek çalışmalar ile 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında tüm sınıf seviyelerinde uygulanacak uzaktan eğitim faaliyetleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı kurumlarda çalışan personelin çalışma saatleri ve esasları değerlendirilerek bu süreci verimli geçirmek için yapılması gereken çalışmalar planlandı.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin sorumlu oldukları birimlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından sağlık ve başarı dilekleriyle sonlandırıldı.

28-04-202128-04-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.