TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI
Bakanlığımızın "2023 Eğitim Vizyonu" hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkan farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırlanmıştır.![TELAFİDE BEN DE VARIM PROGRAMI](/meb_iys_dosyalar/2021_06/24120147_2_uygulama_esaslari-1.jpg)
Okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim okullarımızda öğrenim gören çocuklarımız için 5 Temmuz - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek Program kapsamındaki bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ile etkinlikler planlanmış olup https://telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinde yer almaktadır.
Programda ayrıca öğretmen ve velilere yönelik kişisel gelişim ve farkındalık eğitim ve etkinlikleri de yer almaktadır.
"Telafide Ben de Varım" Programı;
"İnternet Sayfası"na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
"Resmi Yazı"ya ulaşmak için TIKLAYINIZ.
"Uygulama Esasları"na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
"Veli İzin Belgesi"ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.