ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"TÜBİTAK 2204-B ARAŞTIRMA PROJELERİ BÖLGE YARIŞMASI"NA DAVET EDİLEN ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGELERİ ONLİNE OLARAK VERİLDİ

TÜBİTAK 2021 yılı 2204-B 15. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge sergisine davet edilen proje sahibi öğrenci ve danışman öğretmenlerimize çevrim içi olarak düzenlenen programda teşekkür belgeleri verildi.


Programda öğrenci ve öğretmenlerimize seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İlimizden TÜBİTAK 2021 yılı 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finallerine 7 projenin katılma başarısı gösterdiğini bu başarının önceki yıllara oranla %133 fazla olduğunu ifade ederek öğrenci ve danışman öğretmenlerimize öz verili çalışmaları ve başarılarından dolayı teşekkür etti. ACAR,  "Büyük işleri başaran insanlar, çocukluğunda kurdukları hayallerin peşinde mücadele veren insanlardır. Sizler de hedeflerinizi büyük tutun ve çok çalışın" dedi.

Program Ar-Ge Birimi Ekip Sorumlusu Aybike KURT GÜLTEKİN'in öğrencilerimize etkili sunum yapma konusunda verdiği bilgilerin ardından Hopa Karadeniz Ortaokulu öğrencileri Kuzey ATALAY, Yağız GÜVEN, Ecem Su AKYILDIZ (Aşıyı Tanı ve Aşıdan Korkma), Rengin TOPALOĞLU (Isı ve Nem Yalıtımı Yapabilen İyi bir Alternatif: Zeolit), Sahra USTABAŞ, Muhammed Fatih Yazıcı, Ahmet Lütfü Sarıbaş (Denizde Kabuk Sofrada Atık Toprakta Bazik), Arda KALKAN (Vücut Sıcaklığını Algılayabilen Akıllı Kıyafet) ve danışman öğretmenleri Münevver ODABAŞI, Artvin Bilim Sanat Merkezi öğrencisi Çağlar Kayra DAVARCI (Emniyet Teşkilatı Personeli Tespit Uygulaması) ve danışman öğretmenleri Merve Elif MUTLU,  Dila SEÇKİN (Deyimler Ne Kadar Hayatımızda?) ve danışman öğretmenleri Hilal ARSLAN, Borçka Atatürk Ortaokulu öğrencileri Havva  Eylül ÖZDEMİR ve Umut ERTÜRK (Burçların LGS Matematik Başarısına Etkisi) ve danışman öğretmenleri İsmail KUŞÇU'ya online olarak teşekkür belgesi verilmesi ile devam etti.

Program öğrencilerimizin projeleri hakkında bilgiler vermelerinin ardından başarı dilekleriyle tamamlandı.

13-06-202113-06-202113-06-202113-06-202113-06-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.