TÜBİTAK 2204 PROJE YARIŞMALARI TÜRKİYE FİNALLERİNDE İLİMİZİ TEMSİL ETTİLER
![TÜBİTAK 2204 PROJE YARIŞMALARI TÜRKİYE FİNALLERİNDE İLİMİZİ TEMSİL ETTİLER](/meb_iys_dosyalar/2024_05/28155810_whatsappimage20240528at14.31.131.jpg)
TÜBİTAK 55. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri (2204-A) ve TÜBİTAK 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri (2204-B) yarışmalarında ilimizden iki projemiz Türkiye Final Yarışmalarına katılmaya hak kazandı ve Türkiye Finallerinde öğrencilerimiz tarafından başarıyla sunuldu.
TÜBİTAK 55. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri (2204-A) Yarışması'nda Türkiye Finallerine kalan Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi öğrencilerimiz Arda CAN, Osman Berke KOÇ, Danışman Öğretmenleri Süleyman SUNGUR ve Okul Müdürleri Arif UZUNER; TÜBİTAK 18. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında (2204-B) Türkiye Finallerine kalan Borçka Güreşen Şehit Resul Kakşi Ortaokulu öğrencilerimiz İrem FENA, Umut ATABAY, Hazal AYGÜN, Danışman Öğretmenleri Melek KILIÇ ve Okul Müdürleri Kemal Can KARADENİZ' e, göstermiş oldukları üstün başarı ve ilimizi gururlandıran çalışmaları için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.