TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİMİZ DEVAM EDİYOR
![TÜBİTAK BİLİM SÖYLEŞİLERİMİZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2024_05/03172415_0.jpg)
2023-2024 eğitim öğretim yılında Artvin Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde 40 okulumuz ile 10 üniversite işbirliğinde hazırlanan ve 25 akademisyenin konuşmacı olarak yer aldığı Bilim Söyleşileri 03.05.2024 Cuma günü Artvin Sosyal Bilimler Lisesinde devam etti.
Söyleşiye İl Şube Müdürü Metin Özyer, idareciler, öğretmenler ile öğrenciler katılım sağladı.
Programda Prof. Dr. Hüseyin Kalkan, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri bünyesinde "Gençlerle Astronominin Gizemli Dünyasına Yolculuk" adlı söyleşi gerçekleştirdi.
Şube Müdürü Metin Özyer, Prof. Dr. Hüseyin Kalkan'a sunduğu katkılar için Teşekkür Belgesi verdi.